KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16229350
nr 1622 9350
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsningar, 2 st, Modeller, yttermått inklusive ram: 49x40 - 42-60 cm. Signerad
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:36:56
27/5 20:31:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor